• Skupinová metodická podpora

• Cieľom metodickej podpory je riešiť požiadavky externých doučovateľov a prispievať tak ku kvalite programu doučovania. Metodická podpora prebieha priebežne každý mesiac prezenčnou alebo dištančnou formou. Časová dotácia podpory je minimálne 1 hodina mesačne. Harmonogram metodickej podpory je operatívne prispôsobený projektom Spolu múdrejšíí.

• Február

Skupinové aktivity

Sú zamerané najmä na riešenie oganizačných, materiálnych a metodickýckých požiadaviek, ktoré sú spojené s realizáciou programu doučovania na zapojených školách. Doučovatelia v spolupráci s koordinátorom projektu spolu múdrejší sa pravidelne pripravujú na samotný výkon doučovania pod naším vedením.

• Marec

• Apríl